Kanał Rss
Content
Z miłości do lnu
11 marca 2019

51276843_624334768003129_25277720782962688_oWywiad z właścicielką pracowni HAND MADE BY WERONIKA – Weroniką Szulc

Redakcja: Kiedy zaczęła Pani tworzyć? Jakie były Pani wzorce do naśladowania?

Weronika Szulc: Szycie zawsze gdzieś gościło w moim życiu, już jako dziecko szyłam ręcznie pierwsze ubranka dla lalek Barbie. Zdolności plastyczne i kreatywność to był mój konik w czasach szkolnych. Jednak dopiero po urodzeniu synka zapragnęłam odkurzyć maszynę i wyżyć się artystycznie. Początkowo szyłam tylko i wyłącznie na potrzeby synka i własne z biegiem czasu dla rodziny. Aż ostatecznie dotarłam do punktu gdzie nie było odwrotu. Nie mogłam już żyć bez szycia.

Czym wyróżniają się pańskie prace?

Z połączenia ogromnej  pasji do szycia, tworzenia i chęci wychowania dziecka powstała pracownia HAND MADE BY WERONIKA. Zawsze inspirowała mnie moda skandynawska i początkowo na niej się wzorowałam. Kocham naturalność i prostotę i to skłoniło mnie do stworzenia własnej  unikatowej kolekcji zabawek lnianych.

Do kogo kieruje Pani swoje prace?

Zabawki stworzone z myślą o dzieciach w każdym wieku, zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.

Jakich używa Pani materiałów do szycia i dlaczego?

Wykonane z certyfikowanych tkanin naturalnych, tj. wysokiej jakości len i bawełna organiczna. Materiały bardzo trwałe, eleganckie a zarazem bezpieczne dla dziecka. Wypełnione antyalergiczna kilka silikonową. Zabawki niepowtarzalne, najpiękniejsze w nich jest to, że żadna nie jest taka sama gdyż wykonana ręcznie. Jestem z nich ogromnie dumna, pomysł na nie narodził się wraz z miłością do lnu…który teraz króluje w mojej pracowni. Wykroje na zabawki tworzę sama. Hafty robione ręcznie sprawiają, że są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Czy realizuje Pani indywidualne zamówienia?

Oczywiście prócz bogatej oferty stałej oferuje realizację zamówień indywidualnych.

Jakie jest motto pańskiej firmy?

Najważniejsze dla mnie to oryginalność, zadowolenie klienta A co za tym idzie ..i moje. Czuję się spełniona gdyż to co robię sprawia mi ogromną radość.

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: