Kanał Rss
Content
Profesjonalne szkolenia ze stylizacji rzęs i nie tylko  
5 kwietnia 2019

pegiWywiad z instruktorką stylizacji rzęs – Agnieszką Orzechowską.

Redakcja: Jaka wiąże się historia z założeniem salonu?

Agnieszka Orzechowska: Pierwszy salon otworzyłam na śląsku w Tychach w 2015 roku. Bardzo szybko okazało się, że jest spore zainteresowanie stylizacją rzęs więc zaczęłam współpracę z kilkoma dziewczynami, które wyszkoliłam i zaczęły ze mną pracować. Kolejny salon otworzyłam w 2017 roku w Poznaniu i w tym samym roku powstał kolejny punkt na śląsku.

W jakim zakresie wykonujecie szkolenia?

W naszych salonach zajmujemy się ,,oprawą oka'” a dokładnie: stylizacą rzęs wszystkimi metodami, henną pudrową, regulacją brwi, liftingiem/botoxem/laminacją rzęs.

 Co mamy zapewnione w cenie szkolenia?

W cenie  szkolenia zapewniamy: bogate skrypty szkoleniowe, w pełni wyposażone stanowiska pracy, kontakt online po szkoleniu z instruktorem, stały rabat 10% na wszystkie produkty perfect Lashes, rabat na kolejne szkolenia oraz  Dodatkowo dla naszych kursantek zapewniamy obiad, przekąski, napoje oraz miłą atmosferę.

 Jak długo trwa szkolenie?

Od 2016 roku jestem instruktorem stylizacji rzęs, rozpoczęłam współpracę z firmą Perfect Lashes. Przeszkoliłam już bardzo duże grono kursantek. Kilka razy w miesiącu odbywają się szkolenia w Tychach i Poznaniu. Terminy szkoleń dobieramy indywidualnie do kursanta, szkolenia są 1 lub 2 dniowe w grupach 2-3 osobowych.

 Co otrzymujemy po szkoleniu?

Trzy certyfikaty, w tym 1 po angielsku.

 Jak skutecznie zadbać o nasze rzęsy?

Każda klientka po skończonym zabiegu otrzymuje informacje jak dbać  rzęsy lub brwi aby efekt końcowy utrzymywał się jak najdłużej.

 

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: